GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 2018-2019 Bahar Dönemi Ders Programı

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 2018-2019 Bahar Dönemi Ders Programı

Tablonun tamamını görüntülemek için sağa kaydırınız

 HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI BÖLÜMÜ 2018-2019 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
1.SINIF SAAT PAZARTESİ SALI SINIF ÇARŞAMBA SINIF PERŞEMBE SINIF CUMA SINIF
08:40-09:30 TEMEL SANAT EĞİTİMİ II Z5 İLETİŞİM BİLİMLERİNDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ Z5 TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MAC LAB İNGİLİZCE II UZ. EĞİT.
09:40-10:30 ÖĞR. GÖR. ATİYE GÜNER PROF. DR. EDİBE SÖZEN ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ                       “
10:40-11:30                    “                       “ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI II UZ. EĞİT.
11:40-12:30                    “ İLETİŞİM KURAMLARI Z5                       “
12:40-13:30 PROF.DR. AYHAN ERDEM KREATİF YAZARLIK Z5
13:40-14:30 DESEN II Z5 GÖRSEL KÜLTÜR CEP SİN. DR. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI
14:40-15:30 ÖĞR. GÖR. ATİYE GÜNER SINAİ HAKLAR, FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI Z6 PROF. DR. BÜLENT KÜÇÜKERDOĞAN                        “
15:40-16:30                      “ DR. ÖĞR. ÜY. MEHMET ESKİ                       “ SANAT TARİHİ Z5
16:40-17:30                      “                       “ PROF.DR. BÜLENT KÜÇÜKERDOĞAN
17:40-18.30
18:40-19:30
19:40-20:30
2.SINIF 08:40-09:30 GRAFİK ANİMASYON MAC LAB BÜTÜNLEŞİK PAZARLAMA İLETİŞİMİ Z3 MEDYA TARİHİ Z3 MİTOLOJİ(TEK SEÇ) Z5
09:40-10:30 ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ PROF. DR. AYHAN ERDEM ÖĞR. GÖR. PINAR TINAZ PROF. DR. RENGİN KÜÇÜKERDOĞAN
10:40-11:30                      “ SANAT ELEŞTİRİSİ(TEK SEÇ) Z3
11:40-12:30 ETKİLİ SUNUM VE SÖYLEŞİ TEKNİKLERİ(TEK SEÇ) Z3 BİLGİSAYAR DESTEKLİ GRAFİK TASARIMI II MAC LAB ÖĞR. GÖR. EDA AYLİN GENÇ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI STÜDYOSU II MAC LAB
12:40-13:30 ÖĞR. GÖR. FUAT KOZLUKLU ÖĞR. GÖR. MURAT SEBAH İLERİ TİPOGRAFİ(TEK SEÇ) MAC LAB ÖĞR. GÖR. GÖKÇE TÜRKYILMAZ
13:40-14:30                       “                     “ ÇEKİM TEKNİKLERİ(TEK SEÇ) Z5 ÖĞR.GÖR. UMUT KUŞ DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK Z3                       “
14:40-15:30 KURGU MAC LAB                     “ ÖĞR. GÖR. ÖMER DENİZER ÖĞR. GÖR. ERTUĞRUL BALIKÇIOĞLU                       “
15:40-16:30 ÖĞR. GÖR. ENES HAKAN TOKYAY 3 BOYUTLU GRAFİK TASARIMI II(TEK SEÇ) MAC LAB                       “                       “                       “
16:40-17:30                       “ ÖĞR. GÖR. MURAT SEBAH                       “                       “                       “
17:40-18:30                       “                    “ BELGESEL SİNEMA(TEK SEÇ) Z5                       “
18:40-19:30                    “ DR. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI                       “
3.SINIF 08:40-09:30 İNTERNET YAYINCILIĞI(TEK SEÇ) Z6 TV’DE KAYIT VE MONTAJ Z5 WEB TASARIMI II MAC LAB
09:40-10:30 MEDYA İŞLETMECİLİĞİ VE GİRİŞİMCİLİK Z6 ÖĞR. GÖR. ERTUĞRUL ACAR ÖĞR. GÖR. ÖMER DENİZER ÖĞR. GÖR. GÖKÇE TÜRKYILMAZ
10:40-11:30 PROF. DR. CAN BİLGİLİ                       “ MEDYA VE ETİK Z5                       “
11:40-12:30 YENİ MEDYA HABERCİLİĞİ Z3                       “ PROF. DR. RENGİN KÜÇÜKERDOĞAN
12:40-13:30 ÖĞR. GÖR. ERTUĞRUL ACAR                       “
13:40-14:30 MEDYA ATÖLYESİ 2-4(TEK SEÇ) Z6                        “ FİLM ANALİZİ(TEK SEÇ) Z3 ÇEKİM TEKNİKLERİ(TEK SEÇ) Z5
14:40-15:30 PROF.DR. CAN BİLGİLİ                        “ DR. ÖĞR. ÜY.  PINAR TINAZ ÖĞR. GÖR. ÖMER DENİZER TV’DE YAPIM VE YÖNETİM Z6
15:40-16:30                      “ AMBALAJ TASARIMI(TEK SEÇ) MAC LAB PORTFOLYO TASARIMI(TEK SEÇ) MAC LAB                       “ Dr. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI
16:40-17:30                      “ UMUT KUŞ ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ                       “                        “
17:40-18:30                        “                       “ BELGESEL SİNEMA(TEK SEÇ) CEP SİN
18:40-19:30 DR. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI
4. SINIF 08:40-09:30 BİTİRME PROJESİ II TÜKETİM KÜLTÜRÜ(SER SEÇ) Z3
09:40-10:30 HALKBİLİMİ II Z3 RETORİK Z6 ÖĞR. GÖR. EDA AYLİN GENÇ
10:40-11:30 DR . ÖĞR. GÖR. SÜLEYMAN FİDAN MEDYA OKURYAZARLIĞI(SER SEÇ) Z6 PROF. DR. RENGİN KÜÇÜKERRDOĞAN
11:40-12:30 PROF. DR. CAN BİLGİLİ!!                      “
12:40-13:30                       “
13:40-14:30 FİLM ANALİZİ (TEK SEÇ) Z3 KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM(SER SEÇ) Z6 KÜLTÜR TARİHİ(TEK SEÇ) Z3
14:40-15:30 MEDYA ATÖLYESİ 2- 4(TEK SEÇ) Z3 ÖĞR. GÖR. PINAR TINAZ PROF. DR. RENGİN KÜÇÜKERDOĞAN ÖĞR. GÖR. SABİHA DOĞAN
15:40-16:30 PROF.DR. CAN BİLGİLİ PORTFOLYO TASARIMI(TEK SEÇ) MAC LAB
16:40-17:30                      “ ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ
18:40-19:30                      “                      “