GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 2018-2019 Bahar Ara Sınav Takvimi

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 2018-2019 Bahar Ara Sınav Takvimi

Tablonun tamamını görüntülemek için sağa kaydırınız

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI BÖLÜMÜ
2018-2019 BAHAR ARA  SINAV TAKVİMİ
TARİH SAAT DERSİN ADI SINIF GÖZETMENLER
1.SINIF 18.03.2019 14:30 İNGİLİZCE Z5 ÖĞR. GÖR. BÜŞRA EREN- ARŞ. GÖR. MUZAFFER MUSAB YILMAZ
19.03.2019 10:30 İLETİŞİM KURAMLARI Z5 PROF. DR. AYHAN ERDEM- ARŞ. GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
19.03.2019 14:30 TEMEL SANAT EĞİTİMİ II Z5 ÖĞR. GÖR. ATİYE GÜNER- ARŞ. GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
19.03.2019 15:00 DESEN II Z5 ÖĞR. GÖR. ATİYE GÜNER- ARŞ. GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
20.03.2019 09:30 TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MAC LAB ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ- ARŞ. GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
20.03.2019 13:30 GÖRSEL KÜLTÜR Z5 PROF.DR. BÜLENT KÜÇÜKERDOĞAN- ARŞ.GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
21.03.2019 13:30 KREATİF YAZARLIK Z5 DR. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI- ARŞ.GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
21.03.2019 15:30 SANAT TARİHİ Z5 PROF.DR. BÜLENT KÜÇÜKERDOĞAN- ARŞ.GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
22.03.2019 09:30 İLETİŞİM BİLİMLERİNDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ Z5 PROF. DR. EDİBE SÖZEN- ARŞ. GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
22.03.2019 10:30 SINAİ HAKLAR, FİLRİ MÜLKİYET HAKLARI Z6 DR. ÖĞR. ÜY. MEHMET ESKİ- ARŞ. GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
22.03.2019 14.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI II MAC LAB ARŞ. GÖR. MUZAFFER MUSAB YILMAZ
2.SINIF 18.03.2019 10:00 GRAFİK ANİMASYON MAC LAB ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ- ARŞ.GÖR. MUZAFFER MUSAB YILMAZ
18.03.2019 14:30 KURGU MAC LAB ÖĞR. GÖR. HAKAN TOKYAY- ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
19.03.2019 09:30 BÜTÜNLEŞİK PAZARLAMA İLETİŞİMİ Z5 PROF. DR. AYHAN ERDEM- ARŞ.GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
19.03.2019 11:30 BİLGİSAYAR DESTEKLİ GRAFİK TASARIMI II MAC LAB ÖĞR. GÖR. MURAT SEBAH – ARŞ. GÖR. MUZAFFER MUSAB YILMAZ
20.03.2019 10:00 MEDYA TARİHİ Z5 DR. ÖĞR. ÜY. SAADET UĞURLU – ARŞ. GÖR. MUZAFFER MUSAB YILMAZ
21.03.2019 14:00 DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK Z3 ÖĞR. GÖR. ERTUĞRUL BALIKÇIOĞLU – ARŞ. GÖR. MUZAFFER MUSAB YILMAZ
22.03.2019 11:00 GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI STÜDYOSU II MAC LAB DÖNEM İÇİ ÖDEV TESLİM
22.03.2019 14.00 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ II MAC LAB ARŞ. GÖR MUZAFFER MUSAB YILMAZ
3.SINIF 18.03.2019 11:00 MEDYA İŞLETMECİLİĞİ VE GİRİŞİMCİLİK Z6 DOÇ. DR. BARIŞ BULUNMAZ- ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
19.03.2019 11:00 YENİ MEDYA HABERCİLİĞİ Z3 ÖĞR. GÖR. ERTUĞRUL ACAR – ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
20.03.2019 10:00 TV’DE KAYIT VE MONTAJ Z6 ÖĞR. GÖR. ÖMER DENİZER – ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
21.03.2019 10:00 MEDYA VE ETİK Z5 DR. ÖĞR. ÜY. SAADET UĞURLU – ARŞ. GÖR. MUZAFFER MUSAB YILMAZ
21.03.2019 15:00 TV’DE YAPIM VE YÖNETİM Z6 DR. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI  – ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
22.03.2019 09:30 WEB TASARIMI II MAC LAB ÖĞR. GÖR. GÖKÇE TÜRKYILMAZ – ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
4. SINIF 18.03.2019 12:30 HALK BİLİMİ II Z6 DÖNEM İÇİ ÖDEV TESLİM
19.03.2019 10:00 BİTİRME PROJESİ II PROF. DR. AYHAN ERDEM
19.03.2019 10:00 BİTİRME PROJESİ II PROF. DR. CAN BİLGİLİ
20.03.2019 10:00 BİTİRME PROJESİ II PROF.DR. RENGİN KÜÇÜKERDOĞAN
20.03.2019 10:00 BİTİRME PROJESİ II PROF. DR. BÜLENT KÜÖÜKERDOĞAN
20.03.2019 10:00 BİTİRME PROJESİ II DR. ÖĞR. ÜY. PINAR TINAZ
20.03.2019 11:00 RETORİK Z5 PROF. DR. RENGİN KÜÇÜKERDOĞAN – ARŞ. GÖR. MUZAFFER MUSAB YILMAZ
21.03.2019 10:00 BİTİRME PROJESİ II DR.ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI
22.03.2019 10:00 BİTİRME PROJESİ II PROF. DR. EDİBE SÖZEN
SEÇMELİLER 18.03.2019 09:00 ETKİLİ SUNUM VE SÖYLEŞİ TEKNİKLERİ Z6 ÖĞR. GÖR. FUAT KOZLUKLU- ARŞ.GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
18.03.2019 13:30 MEDYA ATÖLYESİ Z6 PROF. DR. CAN BİLGİLİ- ARŞ.GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
19.03.2019 09:30 İNTERNET YAYINCILIĞI Z6 ÖĞR. GÖR. ERTUĞRUL ACAR – ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
19.03.2019 12:00 MEDYA OKURYAZARLIĞI Z5-Z6 PROF. DR. CAN BİLGİLİ- DR. ÖĞR. ÜY. P. TINAZ-ARŞ.GÖR. Z. ÖZER ULUFER-ARŞ.GÖR. M. ALAN
19.03.2019 14:00 3 BOYUTLU GRAFİK ANİMASYON II MAC LAB ÖĞR. GÖR.  MURAT SEBAH – ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
19.03.2019 15:00 İNTERNET REKLAMCILIĞI Z6 DR. ÖĞR. ÜY. SAADET UĞURLU  – ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
20.03.2019 13:00 İLERİ TİPOGRAFİ MAC LAB ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ – ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
20.03.2019 14:00 ÇEKİM TEKNİKLERİ Z6 ÖĞR. GÖR. ÖMER DENİZER – ARŞ. GÖR. MUZAFFER MUSAB YILMAZ
20.03.2019 14:00 FİLM ANALİZİ Z3 DR. ÖĞR. ÜY. PINAR TINAZ – ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
20.03.2019 15:30 PORTFOLYO TASARIMI MAC LAB ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ – ARŞ. GÖR. MUZAFFER MUSAB YILMAZ
21.03.2019 09:30 MİTOLOJİ Z3 PROF. DR. RENGİN KÜÇÜKERDOĞAN – ARŞ. GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
21.03.2019 10:00 TÜKETİM KÜLTÜRÜ Z6 ÖĞR. GÖR. EDA AYLİN GENÇ. ARŞ. GÖR. MEHMET EMİRHAN ALAN
21.03.2019 10:30 BELGESEL SİNEMA Z3 DR. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI- ARŞ.GÖR. ZEHRA ÇİĞDEM ÖZER ULUFER
21.03.2019 11:30 SANAT ELEŞTİRİSİ Z3 ÖĞR. GÖR. EDA AYLİN GENÇ – ARŞ. GÖR. MUZAFFER MUSAB YILMAZ
21.03.2019 13:00 KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM Z6-Z3 PROF. DR. R. KÜÇÜKERDOĞAN -DR. ÖĞR. ÜY. P. TINAZ- ARŞ.GÖR. Z. ÖZER ULUFER- ARŞ. GÖR. M. YILMAZ
22.03.2019 13:30 KÜLTÜR TARİHİ Z6 DÖNEM İÇİ ÖDEV TESLİM